„Walentynki… Ratuj się kto może!” czyli Wielka parapetówka u Bezpańskich!

Konsekwentnie rok w rok starasz się uciec przed istnym szaleństwem czerwonych serduszek, przesłodzonych kartek i białych gołąbków? Ulegając presji tracisz radość z obcowania z ukochaną osobą? A może po postu chcesz z dystansem i humorem spojrzeć na całą tą miłosną paranoję? Postanowiliśmy sprawić wam radość odczarowując walentynki oraz sięgając do czasów naszej młodości – kiczowatych lat 90’, kiedy to miłość kojarzyła nam się z obowiązkiem plakatowania swych pokojów podobiznami boskiego Leo i  ukochanej Britney Spears…

Krótko mówiąc, zapraszamy was 16 lutego 2013 na szósty już recital artystów Teatru Bezpańskiego:

 Walentynki… Ratuj się kto może!

 Co tym razem w programie? Wszystkie te perełki muzyczne, które nieustanie nucicie, a do których znajomości wstyd wam się przyznać 🙂 Światowe hity, których teledyskową choreografię wykonujecie tylko na dobrych imprezach oraz polskie kawałki, rozbrzmiewające po dziś dzień pod waszymi prysznicami. Na scenie jak zwykle kilkudziesięciu energetycznych solistów Teatru Bezpańskiego, którzy za pomocą ogromnej dawki humoru przeniosą was w świat muzyki, sprawiającej wam od zawsze tak wielką radość. Niepowtarzalna okazja by przekonać się jak wiele niestandardowych oblicz miłości zaproponowały nam lata 90. W klimat namiętnych uniesień wprowadzą was istne gwiazdy światowego formatu, w których role wcielą się wasze ulubienice: Agnieszka Gorzkiewicz, Katarzyna Kosturek oraz Olga Łasak. Urokliwe prowadzące zadbają by nie zabrakło również legendarnych już akcentów z naszego polskiego podwórka.

Miłość…  Młodość… Potrzeba jeszcze jakichś powodów do świętowania? Zdecydowanie! Bezpańscy mają bowiem zaszczyt poinformować, iż przy okazji recitalu walentynkowego po raz pierwszy ugoszczą was w progach swojego skromnego domostwa – w budynku zabytkowego dworca kolejowego w Rudzie Śląskiej Chebziu, gdzie od tej pory będą mieć swoją oficjalną siedzibę. Zrewitalizowany obiekt odzyska życie i stanie się otwartą przestrzenią praktyk twórczych Teatru Bezpańskiego. Z okazji uroczystej parapetówki postanowiliśmy zwolnić z opłaty za bilet wstępu wszystkich tych, którzy przybędą do nas z unikatowym prezentem – niespodzianką! Liczymy na waszą kreatywność!

Nowy program, nowy dom i nowe twarze, wyłonione na drodze styczniowych castingów…

Niech to będzie dla nas dobry – nowy początek.

Koniecznie bądźcie z nami w tym wyjątkowym dla nas dniu! 😉

Budynek Dworca PKP Ruda Śląska Chebzie

16 luty 2013, godz. 18:00

Bilet wstępu:  10 zł (lub alternatywny prezent niespodzianka dla Teatru Bezpańskiego:)

Rezerwacja biletów drogą mailową: teatr.bezpanski0@vp.pl lub poprzez formularz rezerwacyjny na stronie oficjalnej Teatru Bezpańskiego.