Teatr CHOREA bada publiczność - zaproszenie do ankiety!

Teatr CHOREA bada publiczność – zaproszenie do ankiety!

Teatr CHOREA razem z europejskimi partnerami i przy udziale British Council realizuje projekt pt. „TAKE OVER: Seeing young audiences through young people’s eyes”. Przedsięwzięcie realizowane w ramach programu Komisji Europejskiej „Creative Europe”.

Młodzi uczestnicy projektu, w ciągu dwóch lat, przygotują wydarzenie artystyczne z dziedziny tańca, muzyki i teatru będące odzwierciedleniem dążeń, zmian, pragnień i aspiracji związanych z szeroko pojętą kulturą współczesnego młodego pokolenia. Będzie to wydarzenie, w całości pomyślane, zaprojektowane i wyprodukowane przez i dla młodych ludzi.

Uczestnicy projektu zyskają również unikalny wgląd w ofertę europejskiego rynku kultury i zdobędą nowe umiejętności i doświadczenie zawodowe uczestnicząc w międzynarodowych festiwalach teatralnych, m.in. w Edynburgu (2015) oraz w Kuopio w Finlandii (Contemporary Art Festival, 2016).

Przejęcie teatru przez młodych ma na celu zatrzymanie istniejącej publiczności, a przede wszystkim zdobycie nowych, młodych odbiorców Teatru Chorea. Gdy młodzi będą przejmować teatr, my będziemy uczyć się od nich czego oczekują od współczesnego teatru i jak ich do niego przekonać.

Częścią tego procesu jest badanie publiczności, do którego zapraszamy wszystkich, bez względu na intensywność ich związków z teatrem. Link do anonimowej ankiety znajduje się poniżej.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie dalej informacji o ankiecie – im więcej respondentów tym pełniejsza będzie nasza wiedza o tym kim jest współczesny widz teatralny i czego oczekuje od sztuki widowiskowej.

Link do ankiety:

http://www.ebadania.pl/1dca5a57db68922b

Szczegółowe informacje i aktualności na temat projektu znajdują się na stronie Teatru CHOREA:

http://www.chorea.com.pl/pl/projekty/take-over/