Śląskie Laboratorium Pedagogiki Teatru zaprasza na pierwsze warsztaty mistrzowskie z Leszkiem Bzdylem

24 maja w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbędą się warsztaty mistrzowskie z Leszkiem Bzdylem – rekrutacja trwa od 5 maja do 12 maja!

Zapraszamy do udziału w cyklu Warsztatów Mistrzowskich, skierowanych do studentów, uczniów oraz instruktorów teatralnych, a także wszystkich innych osób, które posiadają już pewne doświadczenie teatralne bądź są związane z teatrem. Uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez znanych i uznanych twórców związanych z teatrem i posiadających własne metody pracy nad spektaklem. W ramach zajęć do prowadzenia warsztatów zostaną zaproszenie również specjaliści z zakresu pedagogiki teatru, czy szeroko rozumianej dziedziny teatru. Podczas spotkania mistrz przybliżać będzie swój warsztat pracy, a także odniesie się do całości własnego dorobku.

Warsztaty będą trwały 6 godzin. Rekrutacja na poszczególne zajęcia będzie przeprowadzana drogą elektroniczną na trzy tygodnie przed kolejnymi warsztatami. Ilość wolnych miejsc na poszczególne zajęcia: od 15 do 20 osób.

Informacja

Formularz zgłoszeniowy na warsztaty mistrzowskie

fot. Tomasz Kamiński