5 czerwca premiera spektaklu „Rum and Vodka Online”!

Rum & vodka online – innowacyjne, multimedialne i interaktywne przedstawienie, po raz pierwszy wystawiane w Polsce. Przedstawienie, w którym nie istnieją granice pomiędzy rzeczywistością, teatrem i światem wirtualnym.

Spektakl skupia w sobie nowatorstwo intermediów, będące nowoczesną alternatywą dla klasycznych przedstawień. To nowoczesne połączenie sztuki konceptualnej z teatrem, zderzenie żywego człowieka z siłą komputerów, laserów, mappingu, vjingu, wizualizacji i nowinek technicznych w sztuce dzięki czemu spektakl jest czymś dotąd nie spotykanym.

Rum & vodka online to innowacyjna fuzja sztuk, intermedia przełamane interakcjami z widzem,gdzie publiczność staje się częścią spektaklu, reżyserem, scenografem, aktorem.

Scenariusz spektaklu, napisany jest współczesnym językiem, momentami kontrowersyjnie i zabawnie. Jest  lekki w odbiorze i mocny w przesłaniu. Dotyczy zagubienia się w teraźniejszym świecie pełnym wymagań, używek i seksu.

Publiczność cały czas jest poddawana złudzeniom, które trudno odróżnić od prawdy. Dezorientując się – czy przestrzeń spektaklu jest tą samą przestrzenią, czy aktor jest tylko projekcją, kim widz jest w tym spektaklu.

Spektakl można będzie obejrzeć w Centrum Sztuki Cartonovnia – miejscu, które znajduje się w samym sercu Warszawy, przyciągając swoim wnętrzem i atmosferą stało się mekką dla artystów różnych dziedzin.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Centrum Sztuki Cartonovnia w kooperacji ze Studiem Jestem.

W przedstawieniu biorą udział:

Reżyser: Agita Elksne

Rola główna: Amin Bensalem

Multimedia: Richard Hade, Kuba Garcia, Kameleon light

Video: Marcin Galczynski

Foto: Tomasz Rutkowski

Blogging: Pawel Kostrusiak

Premiera spektaklu odbędzie się 5 czerwca 2013 r. o godzinie 19:30 w Centrum Sztuki “Cartonovnia”, ul. Hoża 51 w Warszawie.

Bilety w cenie 25 zł można rezerwować przez stronę internetową