Klub Żak, 2.03.2014, g.19.00 - DANCE AVENUE LECTURE CZYLI WYKŁAD O TAŃCU NA PRZYKŁADZIE GWIEZDNYCH WOJEN NA WESOŁO

Klub Żak, 2.03.2014, g.19.00 – DANCE AVENUE LECTURE CZYLI WYKŁAD O TAŃCU NA PRZYKŁADZIE GWIEZDNYCH WOJEN NA WESOŁO

DANCE AVENUE LECTURE CZYLI WYKŁAD O TAŃCU NA PRZYKŁADZIE GWIEZDNYCH WOJEN NA WESOŁO

Choreografia: Monika Grzelak, Magdalena Najdrowska, Magda Wójcik, Natalia Osińska, Kuba Kowalczyk, Dawid Kisiel, Krzysztof Płatek, Maciek Wrzaszcz, Anna Mrozińska / scenariusz i koncepcja: Joanna Czajkowska. Wykonawcy: Monika Grzelak, Magdalena Najdrowska, Magda Wójcik, Natalia Osińska, Kuba Kowalczyk, Dawid Kisiel, Krzysztof Płatek, Maciek Wrzaszcz oraz tancerze Dance Avenue / Premiera odbyła się 15.06.2013 w Klubie Żak / 35 min.

Spektakl inspirowany formą wystąpień publicznych typu “lecture”. Lecture to nic innego, jak wykład – najstarszy sposób przekazywania wiedzy osobom dorosłym. Nauczyciel opowiada, zgromadzeni słuchają. Ta najstarsza uniwersytecka forma nauczania w ostatnich latach stała się niezwykle popularna: na wykładach otwartych pojawiają się tłumy, a najlepsze nagrane i edytowane na youtube wystąpienia notują tysiące odkryć. Nic dziwnego, że można wysłuchać wykładów z psychologii, ekonomii, nauk ścisłych, stylu życia czy zdrowia. Można też wysłuchać wykładów o tańcu, a nawet zobaczyć jak taniec tworzy się na oczach widzów: W LECTURE pojawią się tancerze z Dance Avenue, którzy mają w swoim dorobku wiele osiągnięć, przede wszystkim Monika Grzelak, wicemistrzyni Świata w mambo IDO i wielokrotna Mistrzyni Polski w salsie, autorka wielu choreografii min.in. do programu You Can Dance w Polsce i na Ukrainie.

BILETY :

25 zł – normalne / 15 zł – studenci* i na Kartę do Kultury / 10 zł – uczniowie* / 5 zł – na Kartę Wielodzietnej Rodziny / 3 zł – na Kartę Tancerza

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sobotę i niedzielę od g.16.00). Kontakt: mail; tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117

Zakupione bilety nie podlegają zwrotom.

Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca są numerowane. / W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie przedstawień.