„Tańczenie Warte Poznania” – darmowe warsztaty tańca dla osób w każdym wieku

grafika TWP

Po raz pierwszy w tym roku imprezie Dancing Poznań, organizowanej przez Polski Teatr Tańca, będzie towarzyszył projekt „Tańczenie Warte Poznania”. Jego celem jest kulturalna i społeczna aktywizacja mieszkańców centrum Poznania i przybliżenie im wartości, jakie niesie ze sobą taniec.

W ramach programu w dniach od 22 do 29 sierpnia 2015 zostaną zrealizowane bezpłatne zajęcia i warsztaty specjalne, odbywające się w różnych częściach stolicy Wielkopolski, m.in. tańcowisko rodzinne, warsztaty dla dzieci i seniorów „ruch kreatywny” oraz zajęcia „tańczenie pod koziołkami”. Projekt adresowany jest do mieszkańców Osiedli: Jeżyce, Stare Miasto i Święty Łazarz.

Najbardziej potrzebujący mieszkańcy tych obszarów, otrzymają za pośrednictwem Rad Osiedli czterdzieści darmowych miejsc na Międzynarodowych Warsztatach Tańca Współczesnego oraz trzydzieści  biletów na przedstawienia odbywające się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca. Zapisy na zajęcia odbywające się w ramach projektu ruszą w połowie lipca. Więcej informacji o wydarzeniu  można znaleźć na stronie

Polskiego Teatru Tańca: http://www.ptt-poznan.pl

i Facebooku PTT https://www.facebook.com/ptt.poznan

Projekt „Tańczenie Warte Poznania” dofinansowany z budżetu Urzędu Miasta Poznania/ Program „Centrum Warte Poznania”

platak TWP