1.12.2012. – “Sorry, Aktorzy!” w Teatrze Binominis

Serdecznie zapraszamy już 1 grudnia 2012 roku, o godzinie 19:00 na spektakl Sorry, Aktorzy! Michała Machowskiego

W spektaklu zobaczymy: Paulinę Pepere, Dominika Musza, Michała Machowskiego, Przemysława Lignarskiego oraz Dominikę Policht.

Spektakl jest pierwszym spektaklem jaki narodził się w Teatrze Binominis jeszcze za wodzy Michała Malca i Michała Machowskiego. 1 premiera. 1 sezon 2011/2012 (12.04.2012 r.) Dotychczas w.w. spektakl obejrzało ponad 1500 widzów. Serdecznie zapraszamy!

Spektakl odbędzie się w Domu Zdrojowym w Szczawnie Zdroju (ul. Kolejowa 14) o godzinie 19:00

WSTĘP NA SPEKTAKL JEST WOLNY!

Spektakl opowiada o rodzinnej sytuacji ikony polskiego kina Andrzeja Wajdy, który zostaje pogrzebany przez swoich najbliższych żywcem, po czym przenosi się wraz z rodziną do piekła. W piekle wychodzą na jaw wszystkie niefortunne dla Wajdy tajemnice, sekrety. Okazuje się, że Wajda po 25 latach małżeństwa zdradza swoją żonę z KRYCHĄ, która jest zwykłą wiejską dziewczyną, którą poznał w Głuszycy na Festiwalu Piosenki: starej, nowej i do dupy, po za Krychą pojawia się Krystian, żona jest wstrząśnięta informacjami jakie do niej napływają, że jej mąż na stare lata jest „pedałem”, na jaw wychodzi również to, że Wajda ma romans z akustykiem (Szymonem), w domu panuje niesamowity chaos, wszyscy kochankowie oraz kochanka pojawiają się, Wajda nie wie sam co ma zrobić. Postanawia jechać do Głuszycy po raz kolejny, gdzie tym razem gwiazdą festiwalu będzie jego córka Adolfina, Wajda dostał zlecenie nakręcenia całej imprezy gdzie jest reżyserem ale niestety nie idzie wszystko tak jak by chcieli, Adolfina śpiewa z playbacku i wszystko się sypie, Magdalena Jaros – Dyr. CK w Głuszycy używa tylko jednego określenia na wszystko co tam się dzieje „Ja na czynnik ludzki nie mam wpływu”, Adolfina jest oburzona tym wszystkim, na scenie co chwile pojawia się Wajda, który wszystkim się przedstawia, nawet własnej córce. Kiedy nie radzi sobie ze wszystkim postanawia wrócić do domu. Kiedy Wajda wraca do domu, nikt go tam nie chce widzieć, nikt nie chce mu przebaczyć, żona pod wpływem wszystkiego chce go wyrzucić z domu, córka nie chce się przyznawać, Krycha jest oburzona a Krystian i Szymon nie wiedzą co tam robią. Wajda pod wpływem emocji postanawia sięgnąć po pistolet i wszystkich zabija, na scenie pojawia się Magdalena Jaros, która na czynnik ludzki nie ma wpływu, Wajda postanawia również ją zabić. Piekło zmieniło wszystko co miał, był architektem wyobraźni a sam nie potrafi poradzić sobie ze swoją.